Akıllı şehirleşme paydaşlarından bir tanesi de kültür ve sanattır. Akıllı şehirler kültür ve sanat gelişimi ve sürdürülebilirliğine katkı sağlar. Bu prensipten hareketle CityLab Yayınevi, dijital ve baskı olmak üzere değer katacak eserleri okuyucularının beğenisine sunuyor.

Sürdürülebilirlik ve artan kitap maliyetler dijital kitap talebini arttırmaktadır. E-kitap olarak da adlandırılan bu form, gelişen teknoloji ve akıllı cihazlar sayesinde her an her yerde okunabilir olması sebebiyle tercih edilmektedir. PDF, EPUB gibi farklı formlarda yayınladığımız eserler, okuyucuların her tip cihazda kolay okumalarını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

CityLab Yayınevi olarak dijital kitapların yanında geleneksel yayıncılık ve okuyuculuğun sürdürülebilmesi adına baskı kitapları da okuyucu tercihine sunuyoruz.

Akıllı Şehirler Akıllı Yönetimler Akıllı Hayatlar CityLab Yayınevi Serdar Aslan

Bu kitap, akıllı şehirlerin mühendislik projeleri olmaktan öte bir yaşam ve yönetim biçimi olduğunu ortaya koymaktadır. Veri politikalarına dayalı dijitalleşme ve katılımcılığın, yönetimleri ve hayatları akıllandırdığını savunur. Akıllı şehirleşmeyi küresel, yerel örnekler ve yaşanmış vakalarla okuyucularının ilgisine sunar.

Ve sorar:

Yaşadığınız kent ve siz ne durumdasınız? Mutlu musunuz? 2050 ’den yani gelecekten umutlu musunuz?…

CityLab Yayınevi The Hate Trap

It is the documentary story of one of the most important political assassinations of the 20th century, with secret F.B.I reports, the murderer’s confessions, court records.

Why were two Turkish diplomats Bahadır Demir and Mehmet Baydar killed in 1973 in Santa Barbara by Gourgen Mkrtich Yanikian?

What does this murder have to do with the murder of journalist Hrant Dink?

CityLab Yayınevi Nefret Tuzağı

İki Türk diplomat Bahadır Demir ve Mehmet Baydar 1973 yılında Santa Barbara’da neden öldürüldü?

Gazeteci Hrant Dink cinayetiyle bu cinayetin ne alakası var?

Gizli F.B.I raporları, katilin itirafları, mahkeme tutanakları ile 20. yüzyılın en önemli siyasi suikastlarından birinin belgeli hikayesidir.

Home